• oneskorenie uzitia

    Dobry den slo o hormonalnu antikoncepciu Belaru, v sobotu o 22:00 som ju mala uzit, ale uzila som ju v nedelu o 10:00 priblizne… nasledme v pondelok som uzila poslednu tablezku a v piatok sa mala dostavit menstruacia v rannych hodinach, avsak stale nic…

    Dobrý deň, za týchto okolností platí to, čo som Vám písal, že je potrebné preventívne sa počas celej 7 dňovej pauzy, ako aj prvé dni nového blistra chrániť aj doplnkovo (používať kondóm). Aj pri pravidelnom a správnom užívaní tabliet hormonálnej antikoncepcie sa krvácanie z vysadenia nemusí dostaviť. Ak ste nemali nechránený pohlavný styk od doby zabudnutia užitia tabletky hormonálnej antikoncepcie, tehotná nebudete. Aj keby sa nedostavilo špinenie, či krvácanie počas 7 dňovej pauzy, prípadne by začalo neskôr a pokračovalo aj do obdobia užívania ďalšieho blistra, aj napriek tomu začnite s užívaním tabliet hormonálnej antikoncepcie podľa plánu. Odsledujte si to.