• Zapíjanie liekov

    Dobrý deň, užívam HA leverette a pri zapíjaní tabletky sa mi občas stane, že prilepí na jazyk na pár sekúnd no následne ju normálne zapijem vodou. Chcem sa opýtať, tabletka sa normálne vstrebe aj napriek tomu, že sa prilepí na pár sekúnd na jazyk, alebo teda ten prášok z tabletky? Som chránená?

    Dobrý deň, áno, nemusíte sa obávať, účinok hormonálnej antikoncepcie je zachovaný. Pokračujte v pravidlenom a správnom užívaní tabliet hormonálnej antikoncepcie.