• Hnačka doplnujuca otazka

    Dobry den, dnes som vam uz pisala. Beriem Daylette.

    V nedelu som si dala poslednu aktivnu tabletku z blistra a asi po cca 4,5 hodinach ma zacalo prehanat. Mala by byt vstrebana ale hnacka bola viackrat a aj v noci takze radsej sa budem chranit.

    Ak som mala teda hnacku v nedelu a pondelok (posledna aktivna a prva placebo z blistra) tak sedem dni si mam ratat od utorka? Cize ten dalsi utorok uz by som bola plne chranena? Dakujem

    Dobrý deň, áno, pre úplnú istotu, ak si budete rátať sedem dní doplnkovej ochrany od utorka, nemusíte sa tehotenstva obávať. Pokračujte v pravidelnom a správnom užívaní tabliet hormonálnej antikoncepcie.