• Drovelis

    , Autor: lucka10

    Dobrý deň,v piatok mi vybrali vnútromat. teliesko Mirenu z dôvodu silnejšieho krvácania a následného čiastočne vypudeného telieska.Mám problémy so silným krvácaním.Pani doktorka mi predpísala antikoncepciu Drovelis.Z toho dôvodu som si hneď v ten deň ako mi vybrali teliesko mala nasadiť tabletku. Chcem sa spýtať,že za akú dobu by sa malo upraviť krvácanie a kedy ísť k lekárke.Vďaka za odpoveď.

    Dobrý deň, špinenie, či krvácanie sa môže vyskytovať v najbližších 7 - 10 dňoch, prípadne v nepravidelných intervaloch počas celého cyklu, kým si organizmus zvykne. Odsledujte si to. Samozrejme, v prípadne nejasností alebo ťažkostí kontaktujte Vášho obvodného gynekológa.