• Antikocepcia

    , Autor: Veronickw

    Dobrý večer, vysadila som antikocepciu ale menštruáciu som nedostala. U doktorky som bola minuly týždeň, neviem či to je normálne ale už 3 mesiace mám problém že nemám menštruáciu a preto som vysadila lieky. Mala som len jedno dňovú mestruciu pri užívaní a teraz nic.

    Dobrý deň, počas užívania hormonálnej antikoncepcie je pomerne časté, že nedôjde ku krvácaniu z vysadenia, prípadne trvá iba pár dní. Nie je to nič neobvyklé, ani dôvod na vysadenie antikoncepcie. Po vysadení hormonálnej antikoncepcie je časovo individuálny návrat klasického menstruačného cyklu. Odsledujte si to. Postupujte podľa odporúčaní Vášho obvodného gynekológa.