• Mercilon

    , Autor: zlatinko

    Dobry den... Chcem sa opýtať používam antikoncepciu mercilon.. Pred 19 dňami som mala menštruáciu.. A začala som užívať ďalšiu tablicku antikoncepcie a po 19 dňoch som začala mať krvavý výtok.. Co to môže byť?? Z čoho to môže byť mala by som radšej zmenít antikoncepciu.
    Toto sa mi stalo už druhý krát.

    Ďakujem krásne za odpoveď

    Dobrý deň, počas užívania hormonálnej antikoncepcie sa špinenie môže vyskytovať prakticky počas celého cyklu. Nemusí sa jednať o nič vážne. Odsledujte si to. Pri pretrvávaní ťažkostí alebo v prípade nejasností navštívte Vášho obvodného gynekológa.