• Ejakulacia

    , Autor: tatiana-5

    Dobry deň pán doktor chcela by som sa spytat mala som pohlavný styk s priatelom pravidelne uzivam antikoncepciu už dva roky chceli sme si naplno užiť pohlavný styk lebo sme bo mali po 6tyz priateľ mi ejakuloval do pošvy môžem byt tehotna? Viem že antikoncepcia sa uziva práve kvôli
    Tomu aby sa pohlavný styk užil naplno, ale mám strach Lebo ako sme nemali pohlavný styk tých 6tyz vyšlo dosť semena mohol by to byt problem a kvôli tomu otehotnieť? Ďakujem

    Dobrý deň, objem ejakulátu nemá vplyv na otehotnenie. Otehotnieť sa dá aj z predejakulačnej tekutiny. Počas užívania hormonálnej antikoncepcie je však blokovaná ovulácia. Za predpokladu pravidelného užívania tabliet hormonálnej antikoncepcie sa tehotenstva nemusíte obávať.