• Problém s pleťou

    , Autor: Lauruš

    Dobrý večer,užívam antikoncepciu Belara-žiadala som ju hlavne kvôli problémom s pleťou,mala som škaredé akné,pomaly ju beriem rok no nevidím žiadnu zmenu pleti,skôr mi to príde že sa mi tá pleť ešte viac zhoršila.Neviem ako mám postupovať? Za odpoveď ďakujem.

    Dobrý deň, keďže sa jedná o dermatologický problém, odporúčam navštíviť kožného lekára.