• Antikoncepcia zlynda

    Dobre ránko. Chcela by som sa opýtať ze beriem antikoncepciu zlynda už 4 blister a menštruácia sa mi nedostavil. Minulý mesiac som mala iba také maličké špinenie jeden deň a teraz už beriem 3 zelenú tabletku a ani špinenie a ani menštruácia sa nedostavila. Chcem sa spýtať ci je to normálne, lebo s takým niečím som sa ešte nestretla. Tabletky som brala pravidelne. Ďakujem

    Dobrý deň, počas užívania hormonálnej antikoncepcie je to pomerne časté, nemusíte sa obávať. Pokračujte v pravidelnom užívaní tabliet hormonálnej antikoncepcie.