• Mykóza

    Dobrý deň, chcem sa opýtať dlhodobo užívam HAK Softinelle, no tento rok mam už 3 krát mykozu. Partner bol pre liečený krémom Canesten, a ja mam zakaždým lieky predpisane. Nebude problém v HAK? Nemala by som ju vysadiť? Alebo zmeniť? Ďakujem

    Dobrý deň, nemyslim si, že mykóza je spôsobená užívaním hormonálnej antikoncepcie. Skúste si realizovať vaginálne výplachy Cloginom alebo Rosalginom, používajte vaginálne probiotiká. Odsledujte si to.