• Hak, menštruácia, bolesti

    , Autor: Natalika

    Dobrý deň, ak začnem od začiatku, hak už beriem približne 4 roky, povedala by som že dostatočne pravidelne. Je možné, ak sme nechtiac mali s partnerom nechránený styk druhý deň po skončení blistra, tj. Druhý deň sedemdňovej pauzy, že som tehotná?
    Ani by som nad tým nerozmýšľala, lenže bežne mám menštruáciu od 4tého dňa pauzy až po prvú tabletku, čiže 5 dní. Tentokrát som ju ale mala len dva dni.
    Je pravda, že som pod velkým stresom a takisto som v deň začiatku menstr. ochorela - prechladnutie.
    Zároveň už odvtedy prešlo jeden a pol týždňa a v podbrušku ma bolí veľmi podobne ako pri menštruácii už tretí deň, čo sa mi nikdy predtým počas mesiaca nestalo.
    Ďakujem za pomoc.

    Dobrý deň, ak ste tabletky hormonálnej antikoncepcie užívali pravidelne, pravdepodobnosť tehotenstva je minimálna. Navyše stres ovplyvňuje menštruačný cyklus. Odsledujte si to. Pri akýchkoľvek ťažkostiach alebo nejasnostiach navštívte Vášho obvodného gynekológa.