• Karhlight

    , Autor: aadkaa

    Dobrý deň, cca 2 roky som užívala antikoncepciu karhlight, v septembri som ju vysadila chcem sa opýtať či je možné otehotnieť hneď? Už dva mesiace sa snažíme, ale neúspešne. Užívať som ju začala kôli strate pravého vaječníka, ktorý mi odobrali chirurgicky kôli dermoidnej cyste. Aké šance máme na bábätko?

    Dobrý deň, ak nemáte jeden vaječník a druhý vaječník, ako aj vajíčkovod na tej istej strane máte v poriadku, otehotnieť môžete. Ak už neužívate hormonálnu antikoncepciu, otehotnieť môžete prakticky hneď. Pokračujte v intenzívnom snažení (nechránený pohlavný styk aj 4x týždenne). Pri akýchkoľvek ťažkostiach alebo nejasnostiach navštívte Vášho obvodného gynekológa.