• Daylette

    , Autor: Viqi

    Dobry den,som 4 mesiace po porode uzivam uz druhy mesiac antikoncepciu daylette,teraz mam zelene tabletky “oddychove dni”ked by som mala dostat MS,no ta nikde,neprichadza,zajtra uz mam zacat novy blister,moja otazka znie,je to v potiadku nemat MS a zacat brat dalsie balenie?Moze sa toto stat,pred tehotenstvom som taketo problemy nemala,brala som pravidelne a dlhodobo hak, preto som v strese ci to je ok a cim je to sposobene?Dakujem

    Dobrý deň, počas užívania hormonálnej antikoncepcie je pomerne časté, že sa krvácanie z vysadenia nemusí dostaviť, alebo je len minimálne alebo že sa dostaví v prvých dňoch užívania nového blistra. Pokračujte v užívaní ďalšieho blistra aj v prípade, že sa krvácanie z vysadenia nedostaví. Pri akýchkoľvek ťažkostiach alebo nejasnostiach navštívte Vášho obvodného gynekológa.