• KRÚŽOK

    , Autor: flower

    Dobrý deň, začala som používať prvý krát antikoncepčný krúžok pričom som predtým žiadnu inú antikoncepciu neužívala. Včera 7.8. som dostala menštruáciu takže som si zaviedla krúžok, o tri týždne si ho vytiahnem a mala by mi prísť zase ďalšia menštruácia okolo 30.-31.8.? takže tento prvý krát budem bez menštruácie len niečo vyše dvoch týždňov?

    Dobrý deň, vaginálny antikoncepčný krúžok si po 3 týždňoch vytiahnete na jeden týžden, menštruácia by sa mala dostaviť do 2-3 dní. Po týždni bez krúžku si opäť zavediete nový vaginálny krúžok.