• kružok

    , Autor: tina-11

    Dobrý večer. Asi pred 7 dňami som si prvý krat zaviedla antikoncepčny kružok. Hned v prvý deň menštruacie. Mavam menzes maximalne 5 dni aj to velmi slabý. Lenže teraz ešte stale špiním po 7 dňoch a navyše som si nenahmatala krúžok. Je dosť možne že mi vypadol??
    Ďakujem za odpoveď.

    S pozdravom Martina

    Dobrý deň, závisí od druhu a typu antikoncepčného krúžku. Možné je aj to, že vypadol alebo je len posunutý. Pre jednoznačné zistenie navštívte Vášho obvodného gynekológa.