• KarHleight

    Dobry den,pred mesiacom som zacala uzivat antikoncepciu Karhleight.Pocas prveho mesiaca som mala slabsie krvacanie.inak bolo vsetko ok.po4.neaktivnej tabletky som dostala menstruaciu.nebola velmi silna ale mala som bolesti.tie som mavala aj bez hak a dost silne.vcera som zacala2.balenie-1.tabletku.bolesti mam stale.hlavne na lavej strane.obcas slabsie,obcas silnejsie.moze to byt sposobene hormonmi?je potrebne hned vyhladat lekara alebo pockat kym si telo zvykne? dakujem

    Dobrý deň,
    pri užívaní HAK by žiadne bolesti určite byť nemali
    telo sa adaptuje na hormonálne hladiny ale určite to nespôsobuje bolesť!!!!!
    a naviac ak je bolesť takto unilaterálne lokalizovaná
    môže sa jednať o cystu, zápal, kamene....je mnoho možností
    ak yb bolesti neprestávali, určite vyhľadajte lekára
    s pozdravom