• belara

    dobry den prajem,poprosim vas o informaciu.Antikoncepciu belara uzivam pravidelne priblizne pol roka nikdh som si tabletku nezabudla dat nech som bola kdekolvek az doteraz.pocas 7dnovej pauzy som mala menstruaciu uplne v norme.po menstruacii som mala uzit prvu tabletlu z blistra v pondelok vecer.Problem je tam ze som v nedelu odchazdzala mimo mesta a pridem az vo stvrtok rano..dnes je streda cize tabletku som si nedala presne 3 ni od konca 7dnovej pauzy..sex s priatelom som mala v pondelok vecer ale bez toho aby sa priatel do mna urobil..cize jeho semeno bolo mimo posvy.prosim o radu ci mozes tabletku uzit hned ako budem doma,vo stvrtok vecer co bude 4 v poradi tabletla z blistra.Druha otazka ake je riziko tehotenstva??velmi pekne dakujem za dufam rychlu odpoved velmi dolezitu...dakujem este raz..prijemny den

    Dobrý deň,
    samozrejme začnite opäť užívať hneď ako sa k tabletám dostanete, ak ste takto dlho vynechala je samozrejme účinnosť znížená, tehotenstvo je týmpádom možné a celý nový cyklus používajte i iný typ ochrany
    to, že partner ejakuloval mimo pošvu tiež ešte neznamená, že nejaká spermia sa nedostala z pohl.orgánu von počas pohl.styku.
    s pozdravom