• Mistra

    Dobry den prajem. HAK mistra uzivam pravidelne 7-mi mesiac. Gyn. Ma dovolenku a nemam recept a v lekarni mi hak nechcu predat. Zajtra mam vziat tabletku/novy balicek/ teda 8-mi den. Kedy mozem zobrat prvu tabletku blistra? Mozem kedykolvek alrbo az v prvy den dalsej menstruacie? Dakujem za skoru odpoved.

    Dobrý deň, ak máte užiť teraz , a lekár ma dovolenku ešte dlhšiu dobu a nemáte inú možnosť ako recept získať , asi by ste potom mala s ďašlím blistrom začať až akoby v novom cykle,
    prípadne navštívte lekára , keď sa vráti, závisií ako dlho je mimo
    s pozdravom