• Escapelle

    Dobrý deň.
    Berem antikoncepciu Softine už pol roka. V utorok som dobrala poslednú tabletku z platíčka a vo štvrtok som mala nechránený sex.Teraz by som mala dostať menštruáciu. Je možnosť otehotnenia? Mám sa proti otehotneniu poistiť tabletkou Escapelle? Vôbec neviem, či sa táto tabletka môže brať na inú antikoncepciu.
    Ďakujem za radu.

    dobrý deň,
    mala by ste byť chránená i počas pauzy ak teda užívate tabletky ako máte a nebol žiaden problím v zmysle vracania alebo podobne.

    s pozdravom