• zabudnutá antikoncepcia

    , Autor: mazuska

    Dobrý den , už druhý mesiac používam antikoncepciu maitalon , dávam si ju každý večer o 20:00 ale dnes som na to zabudla a dala som si ju až o 9 :00 ráno , môže to v niečom vadiť ??? Pohlavný styk som mala v nedelu (nechránený) , mám teraz používať chvílu kondom ??? Nemôžem byť tehotná ked som si ju zabudla vziat ??

    Dobrý deň,
    ochrana pri vynechaní tabletky je znížená, na druhej strane ak ste predtým užívali tabletky pravidelne, pravdepodobnosť, že by ste boli je veľmi malá. Nasledujúcich 7 dní používajte kondóm.