• HAK Belara

    , Autor: lucia1009

    nnuuhDobrý deň!
    Vyse tyzdna pre zacatim menstruacie som mala hnedy a niekedy aj krvavy vytok, co sa nikdy pred tym nestalo a chcela som zacat po troch rokoch uzivat HAK. Prvu tab. som uzila 12.6.,lenze to este tie prave kramy neboli tak som dalsie nebrala. Az o tyzden na to 19.6. som dostala tie prave, tak som si dala druhu tabletu a menstruacia trvala neobvykle kratko, len tri dni. Uzivam Belaru. Nebude ucinok HAK ovplyvneny tou prvou tab.? Som uz chcranena pred otehotnenim?

    Dobrý deň,
    pri začatí užívania antikoncepcie je nutné sa minimálne 7 dní chrániť kondómom, a až približne po týchto dňoch ste antikoncepciou chránená.