• dienorette

    Dobrý deň
    Chcela by som sa opytat, uzivam antikoncepciu dienorette. Chcela som oddiali t menstruaciu a tak som nemala prestavku medzi dvoma baleniami. Na konci druheho blistru som mala spinenie ale po uziti celeho blistra som nedostala menzes. Je to normalne?

    Dobrý deň,
    pri tomto spôsobe oddialenia menštruácie sa často vyskytujú poruchy menštruačného cyklu v podobe špinenia a menštruácie mimo obdobia kedy vynechávate tabletky. Pre istotu si však urobte tehotenský test.