• tabletka po?

    , Autor: maja007

    Dobry den ako som Vam vtedy pisala po uziti escapelle ta unava a silnejsia menstruacia...vsetko to ptm preslo som uz bola o 5 fit ale nejak teraz po 2 tyzdnoch obcasne mam stale take bud divne unavy alebo ani niesom unavena len mam pocit akokeby som nevidela na ,,ostro,, ze ked vypijem viac vody alebo co tak som zas vnormale ale nejak sa neviem vtom vynajst napr dnes som bola uplne v pohode poobede nejak zas taka divna ,,unava ani sa mi nechcelo spat ptm to preslo moze to byt este stale rozhadzanie organizmu z tej tabletky ci nebodaj tehotenstvo...dokonca som si aj urobila test bol negativny mam zajst na gynko ci to bude ok?

    Dobrý deň,
    nepredpokladám že by mohlo ísť o graviditu, dôležitý je dostatočný pitný režim a možno si aj trošku oddýchnuť. Pravdepodobne bolo toto obdobie pre vás aj dosť emocionálne náročné a toto všetko sú následky. Gynekologickú kontrolu absolvovať môžete.