• moznost otehotnenia

    , Autor: katka11111

    Dobry den, rada by som sa informovala o moznosti otehotnenia pri uzivani antikoncepcie Logest. Menstruaciu som chcela dostat skor a preto som si zobrala o dve tabletky menej. Do 3 dni sa mi dostavila menstruacia pocas ktorej som mala pohlavny styk s priatelom. Je nejaka moznost otehotnenia?

    Dobrý deň,
    ak ste predtým užívali antikoncepciu pravidelne tak reálna šanca na otehotnenie je takmer mizivá.