• cerazete a lunytta

    dobry den!dnes som uzila poslednu tabletku cerazete,zajtra by som mala zacat uzivat novu antikoncepciu lunytta!vcera sme mali pohlavny styk a neviem ako by som mala pokracovataby som neotehotnela!mam normalne zacat uzivat lunyttu??alebo si kupit este v lekarni neaku inu tabletku aby som neotehotnela??ak by som zajtra zacala uzivat lunyttu je mozne ze mozem otehotniet ked idem z jednej znacky do druhej?? dakujem za vasu odpoved

    Dobrý deň,
    po prechode z gestagénovej antikoncepcie na kombinovanú formu - to znamená na antikocepciu, ktorá obsahuje oba ženské hormóny sa doporučuje prvých 7 dní použitie bariérovej antikoncepcie (kondóm).