• tabletka

    , Autor: sajonara

    Dobrý deň. Beriem antikoncepciu Maitalon a užívam ich vždy večer včera som mala pohlavný styk a večer som si dala tabletku ako obvykle ale následne o pár minút mi prišlo zle a vracala som takže som tabletku určite vyvracala dnes som mala opat pohlavný styk a tabletku si dám zas večer ako vždy. Možem otehotnieť keď som tú jednu tabletku zrejme vyvracala? Bola to 12-ta tabletka z blistra. Ďakujem za odpoveď.

    Dobrý deň,
    v prípade, že zvraciate krátko po užití antikoncepčnej tabletky je nutné užiť následne ďalšiu aby bol zabezpečený antikoncepčný efekt. Takto ste vynechali tabletku a je možné, že by ste mohli otehotnieť.