• azalia

    Dobrý deň,,,už asi pol roka beriem Azaliu,a zabudla som užiť jednu tabletku,resp, som ju užila asi po 16 hodinách,a ďalšiu som už normálne ,,,aká je pravdepodobnosť,že by som bola tehotná,ak som mala na šiesty deň po zabudnutí užitia tabletky nechránený styk?

    Dobrý deň,
    možnosť otehotnenia v taktomto prípade nie je veľká ale určitá pravdepodobnosť tam určite je. V prípade, že zabudnete užiť tabletku o viac ako 12 hodín je nutné 7 dní používať bariérovú antikoncepciu.