• HAK Maitalon

    , Autor: odbornik6

    Dobrý deň
    Mám 20 rokov a asi pol roka uzivam antikoncepciu maitalon no stále mam iste obavy z otehotnenia. S partnerom tiez neideme "naplno" vzdy . Vacsinou sa urobi mimo mna no stane sa ze nestihne. Chcela by som sa opytat ci sa mozem spolahnut uplne na tabletky. Pár dní pocitujem take mierne bolesti v podbrusku moze ist o priznak prichadzajucej menstruacie (mala by dojst 23-24. 12) , moze byt bolest spojena aj s nejakym zapalom alebo take nieco. Snazim sa samu seba presvedcit ze tehotna nemozem byt ved mam HAK ale nie vzdy to ide..a dieta v mojom pripade nepripada do uvahy

    Dobrý deň,
    žiadna antikoncepcia nie je 100%, no hormonálna antikoncepcia je najspoľahlivejšia reverzibilná forma antikoncepcie. Pravdepodobnosť, že otehotniete pri pravidelnom užívaní, ak neužívate žiadne lieky, ani antibiotika, nemáte hnačku a nezvraciate je menšia ako 1 %. Bolesti v podbrušku sú s veľkou pravdepodobnosťou menštruačné bolesti.