• Vitamíny a HAK

    Dobrý deň, ide teraz chladné obdobie a chcela by som sa spýtať, ako to je s užívaním vitamínov a HAK Maitalon. Môžem užívať vit. C, D, Zinok? Neznizuje to ucinok antikoncepcie? Pripadne s akým odstupom od seba? Antikoncepciu užívam vždy o 10:00.
    Vdaka za odpoveď.

    Dobrý deň, nemusíte sa obávať, spomínané vitamíny nemajú vplyv na účinok hormonálnej antikoncepcie. Pokračujte v pravidelnom a správnom užívaní tabliet hormonálnej antikoncepcie.