Poradňa detského psychológa

Na otazky odpovedá psychologicka.

ARCHÍV: Poradňa uzamknutá

  • tyzden vzdoru

    dobry den,mam 3rocneho syna,ktory chodi do skolky.v poslednom tyzdni odmieta mocit v skolke(takze po celom dni co to drzi v sebe sa nakoniec pomoci),odmieta mocit v parku.caka az do prichodu domov.uz som z toho zufala,ved drzat moc cely den nie je zdrave

    Odpovedá: Mgr. Miroslava Zimányiová

    Nie je to rozhodne zdravé a niečo sa zrejme deje. Ak nezadržiaval moč hneď od začiatku ako začal chodiť do škôlky, zrejme sa pre neho niečo zmenilo a moč zadržiava v reakcii na tú nejakú zmenu. Ak by to pretrvávalo, bolo by vhodné vyhľadať psychológa (a prípadne aj dať vyšetriť moč, pre istotu).