Pediatrická poradňa MUDr. Kataríny Legrand

Na vaše otázky odpovedá MUDr. Katarína Legrand, alias OkiDoki, pediatrička  a mama dvoch dcér. Je autorkou úspešnej knihy Pediatra pre zvedavých rodičov.

  • Úchylka

    Zdravím je normálne že môj syn masturbuje keď som v sprche a divá sa na mňa cez kľúčovú dierku.Za odpoveď ďakujem

    Odpovedá: MUDr. Katarína Legrant

    Prajem pekný deň! Mňa zaujíma, ako viete, že masturbuje, keď je za dverami a Vy ste v sprche? Každopádne, neviem, aký vek má Váš syn. Avšak je možná istá forma masturbácie aj u veľmi malých chlapcov okolo 2/3 rokov a, ak je chlapec už v puberte, tak potom je to, samozrejme, možné tiež. Či masturbuje pri pohľade na Vás, to neviem vyhodnotiť, ale možné to asi bude. S pozdravom doki Katka