Pediatrická poradňa MUDr. Kataríny Legrand

Na vaše otázky odpovedá MUDr. Katarína Legrand, alias OkiDoki, pediatrička  a mama dvoch dcér. Je autorkou úspešnej knihy Pediatra pre zvedavých rodičov.

  • Úchylka

    Zdravím,som Vám poslala otázku ako mi syn masturbuje za dverami keď som v sprche a včera mi tam vbehol a sa mi urobil na prsia čo mám robiť a ešte som si našla použité nohavičky celé od semena.Chcem sa opýtať či bude v poriadku ak mu to urobím rukov.Dakujem za odpoveď.

    Odpovedá: MUDr. Katarína Legrant

    Prajem pekný deň! Možno by bolo vhodné porozprávať sa o tom s detským psychológom, príp. aj sexuológom. Nie som v tomto znalá veci, nemám žiadnu podobnú skúsenosť medzi pacientami, tak sa radšej obráťte na niekoho erudovanejšieho v tejto oblasti. S pozdravom doki Katka