Pediatrická poradňa MUDr. Kataríny Legrand

Na vaše otázky odpovedá MUDr. Katarína Legrand, alias OkiDoki, pediatrička  a mama dvoch dcér. Je autorkou úspešnej knihy Pediatra pre zvedavých rodičov.

  • Peritol

    , Autor: Denaa

    Dobrý deň, syn ma 3 roky zje toho veľmi malo sladké mu nedávam jesť. Doktorka mu predpísala peritol ale zabudla som jej povedať, že v lekárni nám dali sirup Pediakid spokojný spánok pred spaním,aby sa mu dobré spalo , keďže sa každú noc budí je to na báze extraktov z majoranky, levandule, pomaranča, medovky , hlohu. Chcela by som sa opýtať či to môžeme brať s peritolom , alebo to vysadiť. Peritol dávkovanie 2 krát denne po 1/3 tablety. Ďakujem

    Odpovedá: MUDr. Katarína Legrant

    Dobrý deň! Myslím si, že výživový doplnok ako Pediakid môžte kombinovať s inými liečivami. No, ak si chcete byť istá, opýtajte sa lekárničky. S pozdravom doki Katka