Pediatrická poradňa MUDr. Kataríny Legrand

Na vaše otázky odpovedá MUDr. Katarína Legrand, alias OkiDoki, pediatrička  a mama dvoch dcér. Je autorkou úspešnej knihy Pediatra pre zvedavých rodičov.

  • Tetovanie pri kojeni

    Dobrý deň chcela by som spýtať otázku ohľadom tetovania pri kojení. Dieťa bude mať za pár dní 3 mesiace, je plne kojené a zdravé. Chcela som sa spýtať či by som si mohla dať spraviť tetovanie keď kojim. Ďakujem za odpoveď

    Odpovedá: MUDr. Katarína Legrant

    Prajem pekný deň! Obávam sa, že v tomto Vám veľmi neporadím. Resp. nerozumiem celkom, v čom by som Vám ako pediater mohla pomôcť? Dané rozhodnutie o Vašom tele je len a len na Vás. S pozdravom doki Katka