Pediatrická poradňa MUDr. Kataríny Legrand

Na vaše otázky odpovedá MUDr. Katarína Legrand, alias OkiDoki, pediatrička  a mama dvoch dcér. Je autorkou úspešnej knihy Pediatra pre zvedavých rodičov.

  • Flicik na lici

    Dobrý deň
    Neviem ci sa sem dá pridať aj fotka..syn má na lici maličký fsvetlo fialový fliacik asi ako spendlikova hlavička..cca 3 mesiace..ma momentálne 10 mesiacov
    Chcela som sa spýtať z coho by to mohlo byť.

    Odpovedá: MUDr. Katarína Legrant

    Dobrý deň! Sú rôzne typy hemangiómov, či cievnych malformácií, ktoré sú väčšinou neškodné. Ale, ak by sa mu to zväčšovalo, bude asi vhodné ukázať to Vášmu pediatrovi alebo nejakému kožiarovi. Tu sa fotka nedá pripojiť. Vrámci konzultácie emailom cez www.vasaokidoki.sk mi viete poslať aj fotku. S pozdravom doki Katka