Pediatrická poradňa MUDr. Kataríny Legrand

Na vaše otázky odpovedá MUDr. Katarína Legrand, alias OkiDoki, pediatrička  a mama dvoch dcér. Je autorkou úspešnej knihy Pediatra pre zvedavých rodičov.

  • Zltacka

    , Autor: mirka2305

    Dobrý deň prosím vás syn 10dni ma miernu žltačku (v pôrodnici mal hodnoty hlavička 195 a telíčko 182 druhé pasmo).Za koľko cca odoznie.Kaka žltým a aj pekne cika.

    Odpovedá: MUDr. Katarína Legrant

    Prajem pekný deň! Môže to trvať niekoľko dní aj týždňov. Niektoré dojčené deti sú žlté trošku dlhšie. No pokiaľ ci pekne močí, kaká, má dostatočný príjem a budí sa na dávky, je všetko v poriadku. S pozdravom doki Katka