Pediatrická poradňa MUDr. Kataríny Legrand

Na vaše otázky odpovedá MUDr. Katarína Legrand, alias OkiDoki, pediatrička  a mama dvoch dcér. Je autorkou úspešnej knihy Pediatra pre zvedavých rodičov.

  • Kiahne u 5mesačneho babätka

    Dobry večer chcem sa opytať možno blbá otazka mohli by sme isť z malym vonku samozrejme nie medzi ludi iba na prechadzku? Ma ešte len 3dni kiahne

    Odpovedá: MUDr. Katarína Legrant

    Dobrý deň! Ak nemá horúčku a má pomerne dobrú náladu, rád spí v kočíku a je tam pokojný, myslím si, že ho môžete zobrať na vychádzku. Z kočíka nemá, ako, koho nakaziť. Avšak pri horúčke, bude vhodnejšie, aby bol vrámci kľudového režimu doma. S pozdravom doki Katka