Pediatrická poradňa MUDr. Kataríny Legrand

Na vaše otázky odpovedá MUDr. Katarína Legrand, alias OkiDoki, pediatrička  a mama dvoch dcér. Je autorkou úspešnej knihy Pediatra pre zvedavých rodičov.

  • Bronchovaxon

    Dobrý deň,

    dcéra (5rokov) užíva bronchovaxon dnes som s desením zistila že mi jeden sačok chýba. Naordinovanú ma kuru 10 dni, 20 dní pauza a 3x zopakovať. Teraz mame 5deň druhého opakovania. Je možné že som jej v prvom opakovaní dala 11x (aj keď viem že som to niekoľko krát počítala) alebo sa jej teraz dalo o jedno viac (ja som bola hospitalizovaná takže netuším ale obsah koša vraví, že teraz užila správne). Hrozí jej niečo v prípade, že naozaj užívala o jeden sačok viac? Ďakujem za odpoveď

    Odpovedá: MUDr. Katarína Legrant

    Prajem pekné dobré ráno! Myslím si, že je všetko v poriadku. Nerobte si s tým starosť. Poslednú kúru bude mať 9-dňovú a je to úplne v poriadku. S pozdravom doki Katka