Pediatrická poradňa MUDr. Kataríny Legrand

Na vaše otázky odpovedá MUDr. Katarína Legrand, alias OkiDoki, pediatrička  a mama dvoch dcér. Je autorkou úspešnej knihy Pediatra pre zvedavých rodičov.

  • Hrcka pod klucnou kostou

    Dobry den pani doktorka,
    ohladom tej hrcky pod klucnou kostou....dcerka ma este vyrazny atopicky ekzem najma na nozickach, ten ma po mne, tak ci to nemoze byt aj z toho aj z tej virozy...dakujem za rady velmi pekne

    Odpovedá: MUDr. Katarína Legrant

    Pozdravujem Vás! Akby mala ten ekzém na hrudníku, áno. Akho má skôr na dolných končatinách, skôr nie. S p. doki Katka