Pediatrická poradňa MUDr. Kataríny Legrand

Na vaše otázky odpovedá MUDr. Katarína Legrand, alias OkiDoki, pediatrička  a mama dvoch dcér. Je autorkou úspešnej knihy Pediatra pre zvedavých rodičov.

  • Pukanie v krku

    Dobrý deň,
    môjmu trojmesačnému synovi začalo pukať v krku. Počujem to, keď ho beriem na ruky a podložím mu hlavičku a on v tej moment s ňou pohne. Je to normálne, alebo môže ísť o nejaký problém. Ďakujem za odpoved.

    Odpovedá: MUDr. Katarína Legrant

    Prajem pekný deň! Ak áte niekde vo Vašej blízkosti pediatrického osteopata, skúste sa mu ukázať s týmto pukaním. Ak nemáte osteopata, tak skúste vyhľadať rehabilitačného lekára alebo dákeho dobrého detského fyzioterapeuta. Nemyslím si, že to bude niečo vážne, no určite je potrebná správna manipulácia s Vaším bábätkom a nebude na škodu, ak ho niekto, kto sa špecializuje na pohybový aparát, naňho pozrie. S pozdravom doki Katka