Pediatrická poradňa MUDr. Kataríny Legrand

Na vaše otázky odpovedá MUDr. Katarína Legrand, alias OkiDoki, pediatrička  a mama dvoch dcér. Je autorkou úspešnej knihy Pediatra pre zvedavých rodičov.

  • Ekzém

    , Autor: som

    Dobrý deň,
    Prosím ako dlho môže 5r dieťa užívať dithiaden kvôli ekzemu. Užíva 1/4 na noc od 16.1. a 5 kvapiek zodacu ráno.
    Ďakujem

    Odpovedá: MUDr. Katarína Legrant

    Dobrý deň! Treba. aby ho užíval, kým to potrebuje. Kým ho svrbí koža. A taktiež ho treba užívať podľa odporúčaní lekára, ktorý tu liečbu odporučil. Určite ste dostali informáciu, koľko podávať alebo dokedy. Ak náhodou nie, treba sa opýtať Vášho lekára, keďže ja neviem, aký má Váš syn alebo dcéra kožný nález. Tým pádom sa neviem vyjadriť k potrebe dĺžky liečby. S pozdravom doki Katka