Psychologická a emočná poradňa - ARCHÍV

Na vaše otázky odpovedá Hrčková & Kundrát - Centrum emočného zdravia a edukácie.

ARCHÍV: Poradňa je uzamknutá

Viac informácií o odborníkoch sa dozviete tu.

  • Plienka

    , Autor: Nina53762

    Dobrý večer chcem sa opýtať že čo mám robiť ak som videla že si pred spaním si moja dcera dávala plienku a povedala mi že sa cíti v tom pohodlne tak som jej ju nehala lenže ona do nej vykonáva potrebu neviete čo to môže znamenať

    Odpovedá: Hrčková & Kundrát

    Dobrý deň,
    nevieme, o aké veľké dieťa sa jedná. Čím prechádza vaša rodina, keď sa dcéra vrátila k plienke...
    Na odpoveď potrebujeme viac informácií.
    Prajem pekné dni,
    Alena Hrčková