Psychologická a emočná poradňa - ARCHÍV

Na vaše otázky odpovedá Hrčková & Kundrát - Centrum emočného zdravia a edukácie.

ARCHÍV: Poradňa je uzamknutá

Viac informácií o odborníkoch sa dozviete tu.

  • Úzkosť v tehotenstve

    , Autor: Nika31

    Dobrý deň som v druhom trimestri 20+6tt už pred tehotenstvom som mávala úzkosti ale dali sa ovládať, teraz aj vplyvom hormónov sa objavili väčšie úzkosti často mi je do plaču, nič ma nebaví, mám zlé myšlienky.ako si môžem pomôcť? Myslím že zväčšej časti je to dedične.Mozem brať niečo prírodné?

    Odpovedá: Hrčková & Kundrát

    Dobrý deň, môžete užívať horčík (napr. Magnerot), a dobré by bolo ísť k nejakému odborníkovi – psychológ, psychoterapeut – keďže sa k úzkosti pridali aj ďalšie príznaky.
    MUDr. Zuzana Paukovová