Psychologická a emočná poradňa - ARCHÍV

Na vaše otázky odpovedá Hrčková & Kundrát - Centrum emočného zdravia a edukácie.

ARCHÍV: Poradňa je uzamknutá

Viac informácií o odborníkoch sa dozviete tu.

  • Pocit zlyhania

    , Autor: emila.09

    Dobrý deň, som 5 mesiacov po porode a myslím, že ma trápi depresia. Malý sa totiž narodil s obmotanou šnúrou a bol nejaký čas v inkubátore, dokonca v inom meste ako som rodila. Všetko dobre dopadlo maly je zdravé usmievave babatko, ale ja mam neustále pocit zlyhania, ze som mu nezabezpecila lepsi začiatok a neochranila ho, plus som zlyhala ako matka keďže nedojčim, snazim sa to pred všetkými skrývať ale často plačem a sú dni kedy nechcem ani vyjsť z bytu von , mala by som to s niekým riešiť?

    Odpovedá: Hrčková & Kundrát

    Dobrý deň, odporúčam Vám ísť s týmito problémami najskôr k psychológovi na psychoterapiu, potom sa uvidí, či by ste mali ísť aj k psychiatrovi.

    MUDr. Zuzana Paukovová