Psychologická a emočná poradňa - ARCHÍV

Na vaše otázky odpovedá Hrčková & Kundrát - Centrum emočného zdravia a edukácie.

ARCHÍV: Poradňa je uzamknutá

Viac informácií o odborníkoch sa dozviete tu.

  • Pocit na odpadnutie

    , Autor: daika

    Dobre ráno, prosim vás neviem si už rady.Vzdy mi ide niečo hlavou,napr.mala som súd a ex o vyzivnom a rozmýšľam nad tým celý deň aj celú noc,opanta ma pocit strachu,začne mi byť zlé až na odpadnutie,mám tlaky do hlavy od krku mi prúdia,strieda sa mi teplo a zima pri tom.co mam robiť?

    Odpovedá: Hrčková & Kundrát

    Dobrý deň,
    na Vašom mieste by som vyhľadala pomoc psychiatra, aby sa uvedené pocity neprerástli do znemožnenia fungovania v každodennom živote. Lekár posúdi Váš zdravotný stav, či je potrebná aj medikamentózna liečba. Na svoje fungovanie, ohraničenie vlastného priestoru, sebaposilnenie a sebareguláciu by som odporučila vyhľadať psychoterapeutickú pomoc. Trápiť sa a zostať v tak ťažkom období sama nemá zmysel. Vyhľadať psychoterapeuta nie je zlyhanie. Naopak, pomôže vidieť a žiť svoj život v plnom naplnení. Veľa úspechov prajem.
    Alena Hrčková