Psychologická a emočná poradňa - ARCHÍV

Na vaše otázky odpovedá Hrčková & Kundrát - Centrum emočného zdravia a edukácie.

ARCHÍV: Poradňa je uzamknutá

Viac informácií o odborníkoch sa dozviete tu.

  • Halucinacie

    , Autor: Nina2

    Dobry deň často mávam halucinacie a som si vedomá toho ze to není reálne.... Prečo to môžem mať? Alebo co s tým ďakujem

    Odpovedá: Hrčková & Kundrát

    Prepáčte za neskorú odpoveď, s Vašim problém vyhľadajte určite lekára-psychiatra, ktorý podrobnou anamnézou a diagnostikou pridružených symptómov posúdi závažnosť a diagnózu, nastaví liečbu.
    Alena Hrčková