Psychologická a emočná poradňa - ARCHÍV

Na vaše otázky odpovedá Hrčková & Kundrát - Centrum emočného zdravia a edukácie.

ARCHÍV: Poradňa je uzamknutá

Viac informácií o odborníkoch sa dozviete tu.

  • Chceme dieťa, ale chuť na sex nie je

    , Autor: Fibi1217

    Dobrý deň, prosím Vás, existuje nejaká terapia, liečba na náš problém? Už som z toho zúfalá.Náš vzťah funguje, ale bez sexu. Chceli by sme mať dieťa, ale jednoducho nám to v posteli nefunguje. Mne už tikajú biologické hodiny a neviem si rady, na koho sa s tým obrátiť. Konečne sme sa o tom dokázali otvorene porozprávať. Bol by ochotný zájsť so mnou za mojim gynekológom, ale neviem, či je to cesta, či je to otázka pre gynekológa. Je pravda, že muž je workoholik, všetko by v našom vzťahu fungovalo, okrem sexu. Nemá potrebu ho mať, t.j. nevie sa vzrušiť. Sme spolu 11 rokov, milenku nemá.

    Odpovedá: Hrčková & Kundrát

    Dobrý deň, ak ste z Bratislavy, odporúčam Vám centrum Psycheeduca v Bratislave – Mgr.Štefan Vanko sa tam venuje párovej terapii aj sexterapii.

    MUDr. Zuzana Paukovová