• Tehotenstvo

    Dobry vecer. Mam taky problem ze ked som zistila ze som tehotna prestala som fajcit. No teraz uz som v 19tt. a mam strasnu chut na cigarety. Citim ako by som mala abstak kvoli tomu. Mozem si dat dve tri cigi ked budem mat chut? Dakujem za odpoved

    Dobrý deň,
    fajčenie je pre plod pomerne nebezpečné, vplýva na vývoj placenty aj mozgu. Skôr by som odporučil konzultáciu ambulancie pre odvykanie fajčenia, kde Vám dajú nejaký náhradný preparát (žuvačky alebo náplasť), čo Vám pomôže prekonať nutkanie. Držím palce.