• Mokré nohavičky

    Dobrý deň. Chcem sa spýtať, či je normálne mat stále, ale ze stále mokre nohavičky. Som.v 20tt a už dlhšie pozorujem mokro. Je to ako voda...Dnes som bola aj na poradni, doktor sa k tomu vyjadril len tak, že plod na dosť vody. Môže to byť vytok alebo odtok plodovej vody?

    Dobrý deň,
    skôr sa jedná o výtok, v tehotnosti pošva produkuje viac sekrétu kvôli hormonom. Takýto postupný odtok plodovej vody je veľmi zriedkavý, ak by odtekala, bolo by vody viac, ako keby ste sa pomočili.