• Aké vitamíny?

    Dobrý deň,

    chcela by som sa informovať, ktoré tehotenské vitamíny sú naslepšie v 1. trimestri?

    Femibion 1
    Lejdyvita 1
    Alebo jamieson prenatal complete multivitamín / jamieson prenatal complete s dha a epa

    Čítala som, že najviac kyseliny listvoje je v Jamieson vitamínoch. Neviem teda, či vo Femibione a Lejdyvita 1 je dostatočné množstvo potrebných vitamínov.

    Prípadne je lepšie brať väčšie množstvo kyseliny listovej a potom doplniť tiež zvlášť ďalšie vitamíny ? Beriem ráno vitamín C 1000, D 2000, E 400, Selen 100, zinok 25. Je možné tieto vitamíny kombinovať aj s vyššie spomínanými teh. vitamínmi alebo potom už len tie ?

    Ďakujem

    Dobrý deň,
    normálne sa stravujúca žena v našich podmienkach nepotrebuje v podstate žiadne doplnky stravy v tehotnosti, maximálne kyselinu listovú. Ostatné je zbytočné.